Dnes je pondelok, 2. október 2023
oslavuje Levoslav - Poslať pohľadnicu
 
Pomoc Napíšte nám
Miro..: Keď sa dlho pozeráš do priepasti, aj priepasť sa pozerá do Teba... späť na zoznam blogov
založiť blog
Aký bude rok 2012? - Podrobný horoskop 2012 pre všetky znamenia

Chcete vedieť, čo Vás čaká v tomto roku? Príde naozaj toľko avizovaný koniec sveta? Podľa mnohých nie, no napriek tomu bude tento rok prevratný a plný zmien. Pokiaľ chcete vedieť, na čo sa pripraviť a čo Vás čaká, pozrite si, v akej oblasti sa máte na čo tešiť a kde, naopak, treba dávať pozor.

Prečítať horoskop pre znamenie:
Baran (21.03. - 20.04.)
Býk (21.04. - 21.05.)
Blíženci (22.05. - 21.06.)
Rak (22.06. - 22.07.)
pokračovanie článku

Miro.., 2012-01-27 16:56:28 | Diskusia: 0 príspevkov
Ideálna rodina - z pohľadu TV reklám

Ideálna rodina žije v novom domčeku, s veľkou záhradou a bazénom, všetko zaťažené výhodnou hypotékou.

V garáži majú rodinný voz zaobstaraný na leasing, rovnako ako majú na splátky vybavenú celú domácnosť. Takže sú zadĺžení ako prasce a netušia z čoho to budú splácať.

Členovia rodiny sú štyria: otec, matka a dve deti. Majú doma psa, pravdepodobne labradora.

Mladší je chlapec, ktorému stále padajú nohavice a nechce do nich opasok, staršia dcéra, ktorá stále rieši akné. Tie odstráni jedinečným prípravkom a tie čierne bodky z nosa nejakou samolepkou. Otec pracuje ako riaditeľ firmy a v pracovnej dobe chodí na tenis. Ešt
... pokračovanie článku

Miro.., 2011-08-24 18:18:54 | Diskusia: 0 príspevkov
Američanka si plní sen, chce vážiť jednu tonu...

Susanne Emanová sa rozhodla, že sa stane najobéznejšou ženou sveta. S terajšou váhou 330 kg a denným príjmom 20-tisíc kalórií je na najlepšej ceste svoj cieľ dosiahnuť.

Kým mnohé ženy zápasia s ručičkou váhy a snažia sa ju dostať čo najnižšie, Američanka Susanne Emanová chce dosiahnuť presný opak. Slobodná matka dvoch detí sa rozhodla, že sa stane najobéznejšou ženou sveta. So svojou momentálnou váhou 330 kg už prekonala rozmery doteraz najťažšej žijúcej ženy Donny Simpsonovej (43) z New Jersey, ktorá váži „len“ 317,5 kg.

Jej zámerné priberanie tu však nekončí. Tridsaťdvaročná Američanka chce zvyš
... pokračovanie článku

Miro.., 2011-08-18 14:50:29 | Diskusia: 3 príspevky
Krtkov sen: V Mexiku chcú postaviť podzemný mrakodrap

Krtkove domčeky – stavby, ktoré sa koncom 20. storočia vďaka nízkym energetickým nákladom začali z USA šíriť do celého sveta, si získavajú čoraz väčšiu obľubu i u nás. V Mexiku chcú nápad domu krytého zemou priniesť na úplne novú úroveň.

Kým väčšina novopostavených mrakodrapov rastie do závratných výšok, aby si na konto pripísali titul najvyššej stavby sveta, nový mexický projekt firmy BNKR Arquitectura má iné ciele. Stavba s názvom Earthscraper sa chce prevŕtavať hlbšie k jadru Zeme a poskytnúť husto zaľudnenej oblasti nové priestory na prácu i bývanie pri zachovaní pôvodného vzhľadu námestia. Prevrátený
... pokračovanie článku

Miro.., 2011-08-15 15:05:33 | Diskusia: 0 príspevkov
Policajti hlásia vopred, kde robia kontroly

Koncom minulého roka sa polícia rozhodla informovať vodičov vopred, kde a na akých autách bude vykonávať cestné kontroly a meranie rýchlosti.

Prezident Policajného zboru SR Jaroslav Spišiak informoval, že dôvodom tohto kroku je, že polícia používa pri dopravných kontrolách aj autá, ktoré nie sú označené policajnými symbolmi a verejnosť má preto pocit, že dochádza k skrytému šikanovaniu vodičov. Vodičov bude o kontrolách polícia informovať prostredníctvom médií.

Okrem toho kontroly by sa mali vykonávať len na miestach, ktoré sú podľa analýzy rizikové, kde sa často vyskytujú dopravné nehody, alebo na miestach so zvýš
... pokračovanie článku

Miro.., 2011-08-10 17:24:42 | Diskusia: 0 príspevkov
novšie príspevky | staršie príspevky
Nick:
Heslo:
Zabudnuté heslo | Registrácia
Miro..
Keď je človek úspešný, má nepriateľov. Alebo môže byť neúspešný a môže mať priateľov... Dilema nastáva v prípade, že človek nevie, čo je preň dôležitejšie..

zoznam rubrík

najnovšie príspevky

ďalšie príspevky